PC stávkuje moc se omlouvám:(

Postavy MMP

28. listopadu 2009 v 17:24 | ™Mew ALeSia™

Zoey Hanson/Ichigo Momomiya

Věk: 12
Zbraň: jahodový zvon, růžový zvon a jahodové žezlo
Proměna: Divoká kočka(DNA Divoké Kočky)

Zoey je bláznivá, hezká, a také nejsilnější z týmu Mew Mew. Po proměně se stává kočkou, její vlastnosti se bohužel projevují i v normálním životě. Když se naštve objeví se jí uši a ocas. Je zamilovaná do Marka, ale zdá se že ji tajně miluje Elliot, a také se dost líbí Drenovi. Zoey a ostatní mew mew zachraňují svět před cyniklony. Na začátku dostala od Elliota a Wesleyho minimew(koťátko), které upozorňuje na dravčíky a sbírá duše, které zajali cynikloni. Má hnědočervené vlasy a po proměně má růžové, jak vlasy tak oblečení.
Když ji někdo políbí promění se v černé koťátko.

Corina Bucksworth/Mint

Věk: 12
Zbraň: srdcový šíp
Proměna: Pták
Corina přišla do týmu jako druhá a je z nich snad nejlínější. V kavárně vždy sedí a popíjí čaj místo toho, aby pracovala. Říka, že kavárna slouží hlavně jako základna, a proto nehodlá pracovat. Je docela náladová a bydlí v obrovském domě. Corina miluje zvířata a balet. Má černé vlasy a po proměně je má tmavě modré. Strašně obdivuje Renné a dokáže mluvit s ptáky.

Bridget Vendant/Lettuce Midorikawa

Věk: 12
Zbraň: Bojové kastaněty
Proměna: delfín
Bridget je velmi chytrá a hrozně ráda čte knihy, hlavně cestopisy. Stydí se před klukama a parta spolužaček ji ve škole utlačuje. Neumí plavat, ale kvůli záchraně kamarádky se překoná a nakonec se spojí s blue aqua, takže se u ní objeví další stupeň proměny.To znemená že ji přibyde ploutev. Má zelené vlasy spletené do dvou copů a nosí brýle, po přeměně nemá brýle a vlasy má spletené do jednoho culíku.Kiki Benjamin/Pudding Fon

Věk: 10
Zbraň: zlatá tamburína
Proměna: Opice
Kiki je v týmu nejmladší a umí dělat akrobatické kousky. Když byla malá zemřela ji maminka a ona se musela postarat o své sourozence. Než se přidala do týmu vydělávala si předváděním akrobatických čísel. Má krátké blond vlasy a po proměně je má vzadu spletené do krátkých copánků.


Renee Roberts/Zakuro Fujiwara

Věk. 16
Zbraň: fialová dýka
Proměna:Šedý vlk
Renee je hezká a pracuje jako fotomodelka. Někdy je dost nafoukaná a ostatní v týmu ji připadají jako malé děti, a to proto, že je nejstarší. Renee je celkem klidná a vždy urovná spory mezi Zoey a Corinou. Má dlouhé tmavě fialové vlasy a po proměně má fialové oblečení.

Elliott Grant/Ryou Shirogane

Věk: 15
proměna:Kočka jmenem Alto
Ryou/Elliott je jeden ze dvou,který se stará o kavárku.Jeho parták je Akasaka Keiichiro.Je velmi bohatý a má mazlíčka robota R2000,který je partnerem Ichigo Momomiya pojmenovanýMasha/Minimew.Ryou/Elliott vystudoval bohatou střední školu.On spolu se svým parťákem zjistil,že Ichigo/Zoey je jedna z MewMew.Pomocí polibku,který dal Ichig/Zoey se vrátila do své původní podoby.Ryou/Elliott může být kočkou jen 10 minut.
A já jsem se do něj zabouchla:D Kamarádky mi proto říkají Animofil:D


Wesley J.Coolridge III/Keiichiro Akasaka

Věk: 21
Wesley a Elliott jsou dva vůdci MewMew kavárny.Ví toho hodně o Cyniklonů a jako první je objevil.Je velmi vzdělaný na dorty,koláče a další.Zamiloval se doChrys ale každý měl jinou cestu Keiichiro/Wesley se v té době zajímal o vykopávky a Chrys se zajímala o motýli.Ale Keiichiro/Wesley ji na narozeniny připravil dort ale unesli Chrys Cyniklóni a tak mu dort spadl a zničil se.Naposledy co se viděli a dali sbohem.Dobrosrdečný a sladký Keiichiro/Wesley byl jednou archeolog,který se teď stal cukrářem.Je majitel MewMew kavárny.Jak Ryouovi/Elliottovi zemřeli rodiče,Keiichiro/Wesley souhlasil pomocí Ryoa/Elliotta dokončit výzkum.Je řečeno že Ryou/Elliott pracoval s Keiichirim/Weslym otcem. Má dlouhé hnědé vlasy.Merk/Masaya Aoyama

Věk: 13
Promena:Blue knight(Modry rytíř)
Zbran:Meč
Mark je kluk Zoey. Je hodný, hezký a toletuje Zoey, že nemá moc času a někdy se chová dost divně. Nejdříve neví co je Zoey zač, ale pak se to dozví. Pak se Zoey a ostatní doví že je to modrý rytíř, po proměně má dlouhé blond vlasy, uši jako cyniklon a dlouhý modrý plášť.. Jednou se do něj vtělí Deep Blue a skoro zabije Zoey. Má hnědé vlasy a chodí na bojové umění.

Cykloni

Dren/Kisshu


Věk: 16
Zbraně: dvě dýky
Útoky: dýky,Blue Aqua(infuzér)
Kissu/Dren ovládá parazity,které se proměňujou na Chimery.když poprvé vystupoval v MewMew Power dal jako první pusu Ichigo/Zoey.A pak jí řekl Díky za polibek.Miluje Ichigo/Zoey.Má špatnou i dobrou stránku.V některých epizodách se pokoušel zabít Zoey ale když viděl že umíra přastal.Dvakrát ji Zachránil před totální smrtí např.Když ji chtěl zabít Pai nebo se pokoušl ji zachránit před Blue deepem.Akorát že ho Blue deep probodl a skutálel se za Zoey aby ji dal jeho poslední polibek jenom že to nestihl a zemřel.Ps:U toho jsem prečela:(Není škaredý je hezky:)


Tarb/Taruto(Taru-taru)

Věk:12
Zbraně:Takové kuličky na šnírce nevím jak posat:D
Útoky:Roztočí kuličky a vzniknou blesky nebo sít.Infuzér
Taruto je z cyklonu nejmladší.
Má rád Kiki ale minule ji nenáviděl.Až potom co řekla Kiki se s kamarádily.Dobře se mu s ní bojije protože májí stejnou výdrž:)nesnáší když mu říká Kiki Taru-taru:D On ani Kiki nedáva nejevo že se mají rádi ale nakonec se obejmou.Jinak ho v poslední episodě zabije Sardon za nevěru k Blue Deepovi.


Sardon/Pai

věk:19
Zbraně:Červený vějíř ve tvaru srdce
Útoky:vzdušný vichr,vzdušné torpédo a foukanec ledového vichru
Je z cyhlonu nejmoudřejší a nejstaší.Snaží se o lidech zjistit co nejvíce informaci a pak je využít v boji.Myslela jsem si že by jse hodil k Renné ale má ho rada Bridgit a on asi taky.zabil Taruta protože nechápal proč už nechce bojovat ale pak mu to došlo.Vše je zkopčene z mého blogu kde sem vše psala jáá:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti