PC stávkuje moc se omlouvám:(

Říjen 2015

Je to doma!!!

27. října 2015 v 18:59 | Ayame 打ち |  Moje kecy
Zdravím vás koťátka !!
Dlouho jsem se zase neozvala,ale hodila jsem tu v rychlosti aspoň jednu recenzi.
Ale teď nám začali podzimní prázdniny tak se to budu snažit všechno dohnat :D
Jak se jinak máte ? Jak bojujete se školou ? :O A co vy MATURANTI,daří se ? Nestresujete??

A teď k nadpisu.. Mnozí z vás si říkáte "Co je doma?"," Co to mele?",ale hnedka vám to vysvětlím.Někteří si možná pamatujete ,že jsem v květnu začala autoškolu,ale dlouho jsem se o ni nezmínila :D Bylo to právě proto,že jsem to na první pokus na konci srpna nezvládla... bohužel :( Ale musím se pochválit,neboť písemné testy jsem měla na 100% :D Aspoň že tak..Pak přišly jízdy.. No to byla tragédie.Nestačilo,že jsem byla nervózní a jela jsem v plné dopravě..ale můj pan instruktor si na mě už od rána vylíval zlost..*smrk*.

K

20. října 2015 v 20:42 | Ayame 打ち |  Anime
Originální název: K
Alternativní název: K-Project
Stav: Dokončeno
Počet epizod: 13
Žánry: Akční,Bishonen,Ecchi,Super schopnosti,Josei,Střední škola
Oficiální stranka: http://k-project.jpn.com/

Online: Shirai.cz (nutné přihlášení),Hns.moe
Download: Neoexorcist.net (nutné přihlášení), Ange.3mka.cz


Žiju! Ale tady to skomírá..

1. října 2015 v 18:52 | Ayame 打ち |  Moje kecy
Zdravím vás, po té dlouhé době,co jste o mě neslyšeli.
Moc se vám za to omlouvám,ale škola,přítel plus rodinné důvody tomu moc nepřidávají :/ Ale to je zase jiná story a to tady nepatří :D Jako vždy opakuji,aby jste si nemysleli,že jsem na vás zapomněla..NEZAPOMNĚLA !! bohužel na PC vůbec nejsem a v telefonu mi prohlížeč moc neslouží.. :/ (nemám žádnou 3410 :D ale Explorer v mobilu :D)
Samozřejmě denně stalkuji FB a Instagram :D Například Beepinku :D denně vidím mnoho příspěvků a hlavě videa :D Se svou Nee-chan Mizu si sem tam píšu,ale opravdu zřídka kdy :/ Na svého Mumínka Saki myslím ! ale skype mi jak si na mobilu stávkuje:/ a sleduju i další :D ale to bych vypisovala dost lidí :D
Jinak jsem vás chtěla pozdravit tento První říjnový den a chtěla jsem se vás zeptat jak se máte moje sluníčka :3 Jak se vám daří ve škole či v práci? Co říkáte na počasí ?Jaké anime máte nyní rozkoukané a jakou mangu máte rozečtenou ? :D To je otázek jako na výslechu,že ano :D Ale bůh ví kdy budu mít zase čas se vám ozvat.
Myslím,že se ozvu brzy :) Neboť mám rozkoukané asi 3 anime a nějakou tu mangu,takže po nějaké době tu přibudou recenze :)
Také se vám budu chtít se svými věcmi co mi dorazí z Ebay,tak držte palce,ať nejsem zklamaná :D

Tak se s vámi loučím <3 Rychle půjdu oběhnout Aff,bohužel nyní prokrastinuji,tudíž nebudu komentovat veškeré články co jsem neviděla ale bude popřípadě rozdávat hvězdičky :D
S láskou vaše Ayame
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti